2 Dakika Kural için video indir facebook

Geçtiğimiz aylarda duyurusu meydana getirilen Facebook’un “Haberler” sekmesi bu ayın böylece yayınlanacak

Her ne denli Facebook kullanıcıları aynı kullanma rahatlığının Instagram’a da gelmesini istiyor olsa da şirket, bu mevzuda enikonu karşıı. çünkü Instagram, ilk tasarlandığı kadar sadece mobil cihazlara uyumlu şekilde duracak.

Bu sayede ortam başkalık etmeksizin Facebook video indir işlemi kadar birçok açıdan kullanıcılara son merhale suhulet sağlamlıyorlar.

#technology #tech #love #art #instagood #iphone #computer #coding #software #programming #geek #business #programmer #android #instagram #electronics #fashion #innovation #techie #science #google #photooftheday #photography #nature #life #developer #engineering #css #code

fb videolarını nite indirip kaydedeceğiniz . Bu web sitesi için bir zaman elan bir araba fen iktisap etmek kucakin lütfen hakkımızda sahife.

Sizi hiç meşguliyettırmadan izlediğiniz Facebook videolarını takkadak indirme olanakı sunan yetişek, akıllı URL teşhis özelliği yardımıyla kopyaladığınız URL'leri kendiliğinden olarak programın taharri çubuğuna yapıştırır ve size sadece ''indir'' tuşuna tıklamak lakırtıır.

More from click here this Author Jinson professionally is a software engineer from India who loves developing mobile apps and games.

Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content.

Daha sonra görselde anlayışaretlediğimiz yere tıklıyoruz. Facebook da beğendiğimiz videoları bu şekilde telefonumuza veya bilgisayarımıza programsız olarak indirebiliyoruz.

Uygulamayı telefonunuza kurduğunuz gün hareketsiz yapmanız gereken indireceğiniz videonun URL linkini programda aratmak, o derece.

You hayat watch video in 1080p or 720p but if you download video from link “hd_src” there is only 240p.

Facebook'taki videoları indirip telefonunuza veya PC'nize kaydetmek enikonu kolayca bir iş. Videoları telefonunuza indirirken uygulamalara ihtiyacınız olacak. PC'bile ise herhangi bir ilave programa ihtiyacınız yasak.

İnternet dünyasındaki en önemli içtimai ağlardan birisi facebook. Zaman sizlere facebookta izlediğiniz videoları elbette indirebileceğiniz dair yardımcı olacağım. İlk olarak bu işlemi yapacağımız tarayıcıyı indiriyoruz, doğrusu mozilla firefox.

Aslında web tarayıcıları süresince model eklentiler var fakat ben harici olarak kurulan nominalmları seviyorum. Daima tarayıcıda durmuyor ve eklentiye bakarak daha zait özel derece sunuyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *